Znajdź swój rozmiar w Tommy Hilfiger przy pomocy naszej tabeli rozmiarów.

TOMMY HILFIGER SIZES
NIEMOWLĘ - ODZIEŻ
EU SIZE (WIEK)PRE44PRE50NB3M6M9M12M18M24M
EU SIZE (cm)445056626874.2580.258692
RAMIONA13.75 15.751718.2519.2520.521.522.523.75
KLATKA PIERSIOWA31.753638.54345.54749.550.7552.5
SZYJA17.2519.521.252222.523.52424.525
WNĘTRZE NÓG15151719.2521.7524.252731.2534.5
TALIA31.753638.75434546.548.7549.7550.5
OBNIŻONA TALIA3034374244.7547.55051.553
CHŁOPCY - ODZIEŻ
EU SIZE (WIEK)345678 - 910 - 1112 - 1314 - 1516
EU SIZE (cm)98104110116122128140152164176
RAMIONA24.2525.525.752727.752930.7533.535.7537
KLATKA PIERSIOWA54.25565860.5636471788691.5
SZYJA25.52626.527.528.529.75313334.537
WNĘTRZE NÓG4145.549.25525659.256570.0576.2582
TALIA52.554.55556575963.5687376.25
OBNIŻONA TALIA56606264666874.25818994
DZIEWCZYNKI - ODZIEŻ
EU SIZE (WIEK)345678 - 910 - 1112 - 1314 - 1516
EU SIZE (cm)98104110116122128140152164166
RAMIONA24.2525.525.752727.752830.53334.7535.25
KLATKA PIERSIOWA54.25565860.563n/an/an/an/an/a
SZYJA25.52626.527.528.529.7530.7532.253334
WNĘTRZE NÓG4145.549.25525659.7565.7571.577.578.5
TALIA52.554.55556575861.7565.567.2569
OBNIŻONA TALIA56606264667077848892
DZIEWCZĘTA KOSZULKI I BLUZY NA PLAŻĘ I DO DOMU, BIUSTONOSZE
SIZE / WIEK4 - 56 - 78 - 1010 - 1212 - 1414 - 16
ALPHA SIZESXSSMLXLXXL
WYSOKOŚĆ104 - 110116 - 122128 - 140140 - 152152 - 164164 - 176
KLATKA PIERSIOWA56 - 5860.5 - 6365 - 71.571.5 - 7878 - 82.582.5 - 87
DZIEWCZĘTA SPODNIE I SZORTY NA PLAŻĘ I PO DOMU, BIELIZNA
SIZE / WIEK4 - 56 - 78 - 1010 - 1212 - 1414 - 16
ALPHA SIZESXSSMLXLXXL
WYSOKOŚĆ104 - 110116 - 122128 - 140140 - 152152 - 164164 - 176
BIODRA60 - 6264 - 6670 - 7777 - 8484 - 8888 - 92
TALIA54.5 - 5556 - 5758 - 6262 - 65.565.5 - 6767 - 69
DZIEWCZĘTA PIŻAMY I STROJE KĄPIELOWE
SIZE / WIEK4 - 56 - 78 - 1010 - 1212 - 1414 - 16
ALPHA SIZESXSSMLXLXXL
WYSOKOŚĆ104 - 110116 - 122128 - 140140 - 152152 - 164164 - 176
KLATKA PIERSIOWA56 - 5860.5 - 6365 - 71.571.5 - 7878 - 82.582.5 - 87
BIODRA60 - 6264 - 6670 - 7777 - 8484 - 8888 - 92
TALIA54.5 - 5556 - 5758 - 6262 - 65.565.5 - 6767 - 69
CHŁOPCY KOSZULKI I BLUZY NA PLAŻĘ I DO DOMU
SIZE / WIEK4 - 56 - 78 - 1010 - 1212 - 1414 - 16
ALPHA SIZESXSSMLXLXXL
WYSOKOŚĆ104 - 110116 - 122128 - 140140 - 152152 - 164164 - 176
KLATKA PIERSIOWA56 - 5860.5 - 6364 - 7171 - 7878 - 8686 - 91.5
CHŁOPCY SPODNIE I SZORTY NA PLAŻĘ I DO DOMU, KĄPIELÓWKI I BIELIZNA
SIZE / WIEK4 - 56 - 78 - 1010 - 1212 - 1414 - 16
ALPHA SIZESXSSMLXLXXL
WYSOKOŚĆ104 - 110116 - 122128 - 140140 - 152152 - 164164 - 176
BIODRA60 - 6264 - 6668 - 74.574.5 - 8181 - 8989 - 94
TALIA54.5 - 5556 - 5759 - 63.563.5 - 6868 - 7373 - 76.5
CHŁOPCY PIŻAMY
SIZE / WIEK4 - 56 - 78 - 1010 - 1212 - 1414 - 16
ALPHA SIZESXSSMLXLXXL
WYSOKOŚĆ104 - 110116 - 122128 - 140140 - 152152 - 164164 - 176
KLATKA PIERSIOWA56 - 5860.5 - 6364 - 7171 - 7878 - 8686 - 91.5
BIODRA60 - 6264 - 6668 - 74.574.5 - 8181 - 8989 - 94
TALIA54.5 - 5556 - 5759 - 63.563.5 - 6868 - 7373 - 76.5
SZLAFROKI DZIECIĘCE
SIZE / WIEK8 - 1010 - 1212 - 1414 - 16
ALPHA SIZESSMLXL
WYSOKOŚĆ128 - 140140 - 152152 - 164164 - 170
KLATKA PIERSIOWA65 - 7171 - 7878 - 8682.5 - 87
TALIA58 - 63.562 - 6865.5 - 7367 - 69
BIODRA68 - 7774.5 - 8481 - 8988 - 92
NIEMOWLĘ - OBUWIE
US44.5555.55.5666.577.57.588.58.599.5
UK33.544.5555.55.566.5777.5888.59
EU1919.52020.52121.52222.52323.52424.5252525.52626.5
CM*11.51212.512.5131313.513.51414.5151515.5161616.517
INCH*4.54.54.754.75555.255.255.55.5666.256.256.56.56.75
NIEMOWLĘ - OBUWIE
US0.51234
UK00.5123
EU1516171819
CM*99.5101111.5
INCH*3.53.7544.254.5
CHŁOPCY/DZIEWCZYNKI - OBUWIE
US9.51010.51111.511.512121313.51414151.522.52.53.5444.555.566.56.57
UK99.51010.5111111.51212.51313.513.511.5222.533.53.544.555.5666.5
EU2727.52828.52929.53030.53131.53232.53333.53434.53535.53636.53737.53838.53939.540
CM*171717.51818.51919.52020.520.5212121.521.5222222.522.5232323.523.52424.5252525.5
INCH*6.756.75777.257.257.757.75888.258.258.58.58.758.75999.259.259.59.59.759.75101010.25
SKARPETY
METKA31 / 3435 / 3839 / 42
ROZMIAR BUTA313539
DŁUGOŚĆ STOPY (CM)17.9 - 21.421.5 - 24.324.4 - 27
CZAPKA TYPU BEANIE
OBWÓD S - ML - XL
1/2 SZEROKOŚĆ SPODU18 cm21 cm
WYSOKOŚĆ16.5 cm19.25 cm
DZIANINOWE SZALIKI
WYMIARYS - M
DŁUGOŚĆ132.5 cm
SZEROKOŚĆ18 cm
DZIANINOWE RĘKAWICZKI Z JEDNYM PALCEM
WYMIARYS - ML - XL
DŁUGOŚĆ18 cm21.5 cm
SZEROKOŚĆ7.5 cm8.5 cm
Długość Kciuka5.5 cm6.5 cm
Szerokość Kciuka2.5 cm3 cm
Całkowita Długość Mankietu4.5 cm5 cm
Szerszy Mankiet7 cm7.5 cm
CZAPKI
OBWÓD SMLXL
Dodatkowy 1 cm dla czapek bez regulacji50 cm52 cm54 cm56 cm
WYSOKOŚĆ14 cm15 cm16 cm17 cm